fbpx
We are Online Market of organic fruits, vegetables, juices and dried fruits. Visit site for a complete list of exclusive we are stocking.

Usefull links

Contact us

Ostukorv
0.00
Blog

3 asja, mis aitavad sul tervislikumalt toituda

Kui küsida grupi inimeste käest, mis on nende jaoks tervislik toitumine, saad sa palju erinevaid vastuseid. Mõne jaoks tähendab tervislikult toitumine kiirtoiduharjumuste piiramist või rohkem puu- ja juurviljade tarbimist, teiste jaoks võib see aga tähendada aeg- ajalt koogitüki nautimist ilma süüd tundmata. Inimesed, kellel on teatud haigusseisundid või toiduallergiad võivad tervisliku toitumise kontseptsiooni täiesti ainulaadsel viisil ette kujutada. Lühidalt öeldes, pole olemas ühte kindlat ja lihtsat vastust, sellele, mis on tervislik toitumine.

Järgnevalt toon välja 3 üsnagi lihtsat muutust argiellu, tänu millele saad sa tervislikumalt toituda.

SÖÖGI ETTEVALMISTAMINE

Toidu valmistamine võib võtta palju aega, ja kui seda igapäevalt teha, võidki lõpuks hoopis valida toidukulleri teenuse. Üks lihtsaid näpunäiteid toiduvalmistamiseks on valmistada näiteks kana- või sealiha, mille saab üle nädala portsjoniteks külmutada ja lihtsalt sulatada, kui vaja. See võimaldab sul täisväärtusliku eine mõne minutiga valmis teha.

HOIDKE PUUVILJAD ALATI KÄEULATUSES

Mõned banaanid tööle kaasa võttes, tead sa alati, et kui kõht tühjaks läheb, saad kiirelt midagi süüa ja nii hoidud ka mõne rasvase saiakese ostmisest poelettidelt – tervislik ja kiire šnäkk väikestel tööpausidel.

JOO PIISAVALT VETT

Mitmed uuringud on näidanud, et vee joomine võib suurendada kehakaalu langust ja ka põletavate kalorite arvu päevas. Vee joomine enne söögikorda vähendab teie söögiisu ning ka toidu tarbimist.

Allikas: Healthline.com